İletişim: +90.312 442 98 30, office@ucerinsaat.com.tr

ENG      TR

1986'dan Bu Güne

Üçer İnşaat

1986 yılında kurulan Üçer İnşaat, Türkiye'nin farklı illerinde hizmet vermektedir. İnşaat, arazi toplulaştırma, tarla içi geliştirme hizmetleri, barajlar ve göletler yapımı gibi alanlarda faaliyet gösteren Üçer İnşaat Türkiye'nin güvenilir şirketlerinden biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Üçer İnşaat bu gün yüzlerce çalışanı ile geleceği güçlü adımlarla inşaa ediyor. 2015 yılında Üçer İnşaat Türkiye'nin prestijli projelerinden biri olan, Milli Botanik Bahçesi Herbaryum, Genel Alt Yapı, Su Deposu Ve Genel Peyzaj işi ‘nin sözleşmesini 2015 yılında imzalamış ve projeye başlamıştır.

Misyonumuz gereği, zorlu ve değişen piyasa koşullarında üstün hizmet kalitemiz ve yenilikçi projelerimiz ile çevremize değer katarak sektörün güvenilir ve vazgeçilmezlerinden olmaktır.

Üçer İnşaat güvenin ve tecrübenin başlangıç noktasına inanarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Faaliyet Dağılımı

Üçer İnşaat'ın faaliyet alanlarına göre dağılımı.İnşaat 95%
Arazi Toplulaştırma 80%
Barajlar ve Göletler 65%
Altyapı 80%
  • Türkiye’nin prestijli projelerinden biri olan, Milli Botanik Bahçesi Herbaryum, Genel Alt Yapı, Su Deposu Ve Genel Peyzaj işi ‘nin sözleşmesini 2015 yılında imzalamış ve projeye başlamıştır.

  • Üçer İnşaat, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket olabilmek için bazı ilkeler benimsemiştir. Bu ilkelere göre Üçer İnşaat, çalışanlarının sağlık ve güvenliğini önemser, çevreyi korur iş yaptığı bölge ekonomisine katkı sağlar.